FAQ

پرسش های متداول و مرتبط با سئو

1بک لینک چیست؟
بک لینک به لینک هایی گفته می شود که، از سوی یک صفحه ی اینترنتی به صفحه ای دیگر داده می شود. فرض کنید، یک وبسایت از مطلبی که شما درج کرده اید در سایت خود استفاده کرده است و برای رعایت حقوق ناشر، لینک سایت شما را در انتهای مطلب درج کرده است. این گونه بک لینک های طبیعی ، می توانند به بهبود رتبه ی سایت شما کمک کنند. لازم است خاطر نشان کنیم که، در انجام پروژه های سئو، می توان با دقت بسیار و رعایت شرایط لازم، بک لینک های غیر طبیعی ساخت و رتبه ی سایت را بهبود داد. فراموش نکنید، ساخت بک لینک مانند راه رفتن روی لبه ی تیغ است و حتماً باید توسط متخصصین انجام شود.
2بهترین روش سئو چیست ؟
چنانچه می خواهید یک وب سایت برای تمام عمر داشته باشید، باید سئوی کلاه سفید را بر روی وب سایت خود پیاده سازی کنید. با استفاده از سئوی کلاه سفید، گرچه مدت بیشتری زمان برای رسیدن به صفحه ی اول نیاز دارید، با این وجود، همیشه در صفحه ی اول خواهید ماند. مگر آنکه رقبای قدرتمندی داشته باشیدپ، که به طور مداوم برای این کار هزینه کنند. با این وجود نیز پیاده سازی آموزش های داده شده توسط ما در انتهای پروژه این امکان را فراهم می کند، که شانس خود را تحت شرایط سخت نیز، برای مانند در لینک های اول گوگل افزایش دهید.
3چرا بهبود سرعت ساید مهم است؟
90 درصد از کاربران اینترنت تحمل زیادی برای لود شدن سایت ندارند. بیشتر کاربران وب سایت های کند را بسته و از آن ها خارج می شوند. به همین علت لازم است ، سرعت لود شدن کامل صفحات خود را تا حد لازم افزایش دهید . فراموش نکنید که راضی نگه داشتن مشتریان اولین فاکتور برای بهبود رتبه ی سایت است. جالب است بدانید، گوگل تک تک حرکات کاربران در هنگام جستجوی یک کلمه ی کلیدی، را مانیتور می کند و بستن زود تر از موعد سایت، نشان از بی کیفیت بودن آن دارد.
4چرا تولید محتوا از سئوی خارجی مهم تر است؟
اگر وب سایت شما، محتوای قوی و درخوری نداشته باشد، گوگل و ربات های آن به زودی متوجه می شوند، که این وب سایت، از ارزش چندانی برخوردار نیست. ضمناً مشتریان شما عمدتاً دوست دارند در مورد کالا و خدماتی که میخواهند خریداری کنند، اطلاعات کافی داشته باشند. این نکته ها در کنار این امر که بدون وجود محتوا نمی توان بک لینک مفیدی نیز ساخت، در کنار یکدیگر به شما معنای دقیق " محتوا پادشاه است" را خواهند فهماند.
5چرا سئو اورتگ می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد؟
ما در سئو اورتگ، خدمات با کیفیت را با قیمتی مناسب به شما ارائه می دهیم. به این ترتیب می توانید با خیالی راحت پروژه های سئوی خود را به ما سپرده و بخش بزرگی از هزینه ی اعلام شده را در انتهای کار بپردازید.
6چرا نباید به تولید کنندگان محتوای فلّه ای اعتماد کرد؟
استفاده از محتواهای بی کیفیت، تاثیر چندانی در افزایش فروش محصولات و خدمات شما نخواهد داشت. مهم نیست که آن تولید کننده ی محتوا یا بهتر است بگوییم تولید کنندهی قلابی محتوا قواعد نگارشی را رعایت می کند یا نه. زیرا هدف وسیله را توجیه نمی کند. شما می خواهید به صفحه ی اول بیایید و بیشتر بفروشید. برای آمدن به صفحه ی اول گوگل باید تولید محتوای خود را به یک تیم سئو سایت بسپارید. ضمناً استفاده از محتواهای کپی می تواند ضررهای جبران ناپذیری به سایت شما بزند.

 
اورتگ ارائه دهنده خدمات تولید محتوا و بهبود رتبه ی سایت

مطالب آموزشی سئو و تولید محتوا