سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی به معنای بهینه سازی وب سایت خدمات درمانی پزشکان، جهت کسب رتبه های برتر در موتورهای جستجو و به ویژه گوگل است، اکنون که با جستجوی وب سایت ما را یافته اید، به سادگی می توانید به این امر واقف شوید، که ما در میان رقبای خود، حرفی برای گفتن داریم و کافی است بدانید که ما عملیات Search Engine Optimization سایت پزشکی شما را با تخفیف ویژه و تضمین بازگشت پول در صورت عدم کسب رتبه برای شما به انجام می رسانیم.

سئو سایت پزشکی

امروزه تعداد قابل توجهی از افراد، برای رفع نیازهای مختلف خود در موتورهای جستجو و سطح اینترنتی به دنبال مکان های مناسب می گردند که بدون شک بیماران در جستحوی پزشک مناسب نیز از این قائده مستثنی نیستند و هدف از سئو سایت پزشکی افزایش مراجعه کنندگان مطب پزشکان به واسطه افزایش بازدید سایت از طریق بهبود وضعیت کلی و بالابردن رتبه در نتایج جستجوی گوگل است.
در ادامه به توضیخات بیشتر در رابطه با سئو سایت پزشکی با هدف افزایش بازدید سایت پزشکان خواهیم پرداخت و شما را به طور دقیق تر با این خدمت زیر دسته سئو آشنا خواهیم کرد.

 • کلینک های دندان پزشکی
  • سایت دندان پزشکان
  • سایت متخصصین ارتودنسی
  • سایت جراحان فک و صورت و خدمات ایمپلنت
 • وب سایت مراکز خدمات کاشت مو
  • افزایش بازدید سایت کاشت موی سر
  • افزایش بازدید سایت کاشت موی صورت
 • وب سایت پزشکان حوزه طب سنتی
 • وب سایت پزشکان حوزه زیبایی
  • مراکز زیبایی پوست و مو
  • متخصصین جراحی زیبایی همچون جراحی بینی
  • و سایر وب سایت های حوزه پزشکی زیبایی
 • سایت کلینیک لیزر پوست
 • سایت پزشکان لاغری
 • سایت جراح متخصص مغز اعصاب

 

و سایر تخصص های پزشکی از دسته وب سایت هایی هستند که با سئو آن ها به افزایش بازدید سایت پزشک خواهیم پرداخت.

هدف از سئو سایت پزشکی چیست؟

سئو سایت پزشکی با هدف افزایش مراجعین به مطب انجام می شود. در واقع زمانی که با استفاده از بهینه سازی، بازدید وب سایت پزشکان افزایش می یابد، افراد بیشتری با کلینیک یا متخصص مورد نظر آشنا شده و به این ترتیب می توان گفت که در نهایت افراد بیشتری به مطب پزشک مورد نظر مراجعه خواهند کرد. پزشکان متخصص و فوق تخصص می توانند از این اقدام دو هدف کلی را در سر داشته باشند:

 1. خدمت رسانی به تعداد بیشتری از بیماران
 2. افزایش درآمد به واسطه افزایش بازدید سایت کلینیک یا پزشک

چنانچه می خواهید در این مورد بیشتر بدانید مطلب " 7 روش افزایش درآمد پزشکان " را مطالعه کنید.

چرا باید برای افزایش درآمد پزشک به سئو سایت اعتماد کرد؟

اعداد و ارقام هیچگاه دروغ نمی گویند و بدون شک در رابطه با بیماران مراحع به مطب پزشکان نیز، این قائده کلی صدق خواهد کرد. کافی است سری به آمار و ارقام زیر بزنیم تا متوجه شویم که این کار یعنی سئو سایت پزشکی می تواند متخصصین حوزه های مختلف درمان را به مقدار هرچه بیشتر با مراجعین مواجه کند.

 1. امروزه اکثر کاربران برای یافتن مطب پزشکان به تحقیق و بررسی می پردازند.
 2. بیش از 83% از افراد برای یافتن پزشکان در حوزه تخصصی مورد نظر به موتورهای جستجو مراحعه می کنند.
 3. تحقیقات میدانی نشان می دهد که حدود 75 درصد از کاربران برای یافتن اطلاعات درمانی از گوگل استفاده می کنند.
 4. کافی است رقم حدود 5 میلیاردی جستجوی های روزانه اینترنت را در ترکیب با اعداد بالا قرار دهید تا متوجه شوید که چه حجمی از مراجعین بالقوه برای حیطه های مختلف پزشکی وجود دارند.

سئو سایت پزشکی

انواع روش های افزایش بازدید سایت پزشکان کدامند؟

به طور کلی می توان گفت روش های مختلف بسیاری برای افزایش بازدید سایت پزشکان وجود دارد، که سئو سایت پزشکی تنها یکی از این روش ها است. از دیگر روش های افزایش بازدید واقعی وب سایت های پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات ریفرال
  • تبلیغ بنری
  • تبلیغ توسط اینفلوئنسرها
  • ریپورتاژ آگهی
 • افزایش ورودی مستقیم سایت با تبلیغات فیزیکی

به طور کلی چه روش هایی برای افزایش مراجعین مطب پزشکان وجود دارد؟

اگر بخواهیم به روش های مختلف افزایش مراجعین یک پزشک اشاره کنیم، باید بگوییم که به صورت کلی، تمامی روش هایی که بتوانند نرخ تماس یک مطب با بیماران را افزایش دهند، می توانند به نوبه خود، تعداد مراجعین را بیشتر کنند. در این میان می توان به روش های زیر به عنوان روش های اصلی جذب بیماران به مطب دکترها اشاره کرد:

 • تبلیغات در سطح اینترنت
  • تبلیغات گوگل
  • سئو سایت پزشکی
  • فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • سایر روش های تبلیغ اینترنتی
 • تبلیغات محیطی
 • تبلیغات کلامی

بدون شک در میان روش های ذکر شده، تبلیغ کلامی کمترین هزینه را در بر خواهد داشت. کافی است خدمات خوب و با کیفیتی را به بیماران خود ارائه دهید، تا آن ها خود به پلاکارد تبلیغات شما تبدیل شوند. با این وجود این روش، مستلزم صبر بسیار زیاد است و محدودیت های خاص خود را نیز دارد. اگر بخواهیم به بررسی سایر روش های افزایش مراجعین مطب و کلینیک بپردازیم، باید بگوییم که اصلی ترین فاکتور در زمان انتخاب یکی از این روش ها، نرخ تبدیل و بازگشت سرما است. داده های آماری نشان می دهد، در این میان، بازدید های ناشی از ورود ارگانیک گوگل بیشترین میزان تبدیل را به همراه دارند و به این ترتیب می توان گفت نسبت به هزینه ها باید سئو سایت پزشکی را باید یکی از بهترین روش های تبلیغات خدمات پزشکی دانست.

هزینه و قیمت سئو سایت پزشکی چقدر است؟

یکی از اصلی ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن پزشکان و مدیران کلینک های درمانی در زمان اقدام برای برون سپاری سئو سایت پزشکی شکل بگیرد، میزان هزینه و قیمت سئو و افزایش بازدید سایت پزشکی است. در این باره باید گفت که عوامل زیر می تواند بر هزینه نهایی سئو سایت کلینک ها و مطب پزشکان تاثیر بگذارد:

 1. میزان رقابت در آن حوزه پزشکی
 2. وضعیت فعلی سایت مورد نظر
 3. گستردگی کار و سطح توقع

تاثیر میزان رقابت بر هزینه های سئو سایت در حوزه پزشکی

تصور کنید که در حوزه ای با گردش مالی بسیار بالا نظیر حوزه های پزشکی زیبایی و مراقبت های زیبایی فعالیت می کنید. بدیهی است در چنین شرایطی تعداد بیشتری از افراد برای راه اندازی این کسب و کار اینترنتی اقدام نمایند و به این ترتیب، کار کردن در این حوزه به مراتب سخت تر خواهد بود. در واقع می توان گفت که قیمت سئو سایت پزشکی بیش از هر فاکتور دیگری، از میزان رقابت تاثیر می پذیرد. 

وضعیت فعلی سایت مورد نظر و تاثیر آن بر قیمت سئو سایت های فعال در حوزه درمان

شکی وجود ندارد که وضعیت فعلی سایت شما نیز بر هزینه های نهایی کار تاثیر خواهد گذاشت. تصور کنید یک وب سایت پیش از این توسط یک متخصص سئو و یا شرکت بهینه سازی وب سایت، برای مدتی مشخص بهینه سازی شده باشد. بدیهی است که در چنین شرایطی بخش هایی از کار از پیش انجام شده باشد و هزینه سئو سایت پزشکی قدری ارزانتر شود.

تاثیر گستردگی کار بر هزینه های افزایش بازدید سایت پزشکی

یکی دیگر از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه های مورد نیاز به منظور افزایش بازدید ارگانیگ سایت پزشکی، میزان و گستردگی کار است. در واقع تفاوت های زیادی میان قیمت سئو و افزایش بازدید سایت پزشکی از گوگل در شرایطی وجود دارد که شما تنها برای 3 کلمه رقابت کنید، یا بخواهید در تمامی کلمات حوزه خود، یعنی برای مثال چند ده کلمه رتبه داشته باشید.

طراحی سایت پزشکی و نکات مرتبط با سئو

یکی از خدماتی که در ارتباط تنگاتنگ با سئو سایت پزشکی است، خدمات مرتبط با طراحی سایت پزشکی است. در واقع عدم توجه به نکات مرتبط با سئو در زمان طراحی وب سایت در حوزه درمان می تواند به مشکلاتی ختم شود که در نهایت شما را درگیر هزینه های ترمیم این مشکلات کند. به همین دلیل است که توصیه می شود، پیش از طراحی یک سایت پزشکی از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید، تا از وقوع این مسائل جلوگیری نمایید. استفاده از مشاوره سئو می تواند در ادامه کار، هزینه های مرتبط با سئو سایت پزشکی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

آموزش سئو سایت پزشکی

سئو یک فرایند زمان گیر است و بعید به نظر می رسد که از نظر اقتصادی برای یک پزشک به صرفه باشد که خود به سئو سایت پزشکی بپردازد. به همین دلیل توصیه می کنیم، افزایش بازدید سایت مطب و یا کلینیک را به متخصصین مجموعه سئو اورتگ بسپارید. با این وجود توجه به نکات زیر می تواند شما را در فرایند سئو سایت درمانی یاری کند.

1- پیش از هر چیزی یک بیزنس پلن طراحی کنید

اولین گام در راه اندازی وب سایت حوزه درمان، طراحی بیزنس پلن مناسب است. شما باید بدانید که هر چیزی چقدر هزینه بر روی دوش شما خواهد گذاشت و آیا می توانید برای پرداخت این هزینه ها برنامه ریزی کنید، یا خیر. در نظر داشته باشید که سئو سایت پزشکی یکی از بخش هایی است که باید به بررسی هزینه های آن بپردازید.

2- طراحی ساختار سایت مهمترین گام در هر پروژه سئو خواهد بود

هنگامی که قصد طراحی یک سایت پزشکی و یا هر نوع سایت دیگری را دارید، باید به این نکته توجه کنید که اصلی ترین گام برای شروع ساخت یک سایت داشتن ساختاری مناسب در درون سایت است. این در حالی است که در زمان سئو سایت پزشکی، باید به اصلاح ساختار نامناسب پرداخته و پیش از هر چیز به رفع این ایراد بپردازید. این به آن معنا است که شما باید یک بخش مخصوص خدمات، یک بخش مخصوص مقاله ها و یک بخش مخصوص گالری نمونه کارها داشته باشد و نوع آدرس دهی و عمق آدرس ها در هر یک از این بخش ها باید استاندارد و صحیح باشد.

3- گام بعدی در سئو سایت پزشکی، انتخاب کلمات کلیدی است

از آنجا که شما به عنوان یک پزشک و متخصص دید یک فرد حرفه ای را به مطالب و عنوان های خدمات خواهید داشت، ممکن است در این بخش از کار دچار مشکل شوید. فراموش نکنید که جامعه هدف یک وب سایت درمانی، مردم عادی بوده و استفاده از ادبیات آن ها در زمان ساخت و سئو سایت پزشکی می تواند ورودی سایت شما را به حداکثر ممکن برساند.

4- تهیه محتوای درمانی مناسب در سئو سایت پزشکی بسیار مهم است

یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه سئو، تهیه محتوای مورد نیاز برای جلب نظر کاربران نهایی است. در واقع وب سایت شما، ویترینی خواهد بود که کمک می کند، بتوانید مخاطبان را متقاعد کنید با شما تماس بگیرند. در فرایند سئو سایت پزشکی، به صورت معمول به سه نوع محتوای زیر احتیاج خواهد بود:

 • محتوای متنی بر پایه علم روز پزشکی
 • تصاویر عمل های جراحی و نمونه کار ها
 • ویدیوهایی از رضایت بیماران و ویدوهای علمی و توضیحات درمانی

5- سئو محلی سایت پزشکی سرعت کار را بیشتر می کند

چنانچه قصد دارید تنها در محل، شهر، یا منطقه خاصی دیده شوید، بهتر است به سئو محلی سایت پزشکی خود بپردازید. فراموش نکنید که رقاب روی عبارت هایی که محدو به نام شهری خاص می شوند، بسیار ساده تر هستند. برای مثال وقتی در حوزه کاری ما روی عبارت سئو سایت پزشکی در تهران یا سئو سایت پزشکی در اصفهان و شیراز کار کنیم، زودتر نتیجه خواهیم گرفت.

چناچه به اطلاعات بیشتری در این زمینه احتیاج دارید به مطلب " سئو محلی سایت پزشکی " مراجعه کنید.

6- سئو خارجی را فراموش نکنید

سئو خارجی یک امر نسبتاً تخصصی است. به همین دلیل توصیه می شود، اگر قصد سئو سایت پزشکی را دارید، برای انجام این فرایند از یک متخصص بهینه سازی سایت کمک بگیرید. تنها بخشی از سئو خارجی سایت که می توانید بدون نگران به انجام آن بپردازید، سئو سایت با فعالیت در حوزه درمانی مرتبط در شبکه های اجتماعی است.

چه نوع سایت های پزشکی را سئو می کنیم؟

ما در مجموعه سئو اورتگ، سایت های پزشکی فعال در حوزه پزشکی را سئو می کنیم که در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم نمود.

سئو سایت پزشک متخصص جراحی بینی

یکی از وب سایت هایی که درخواست و متقاضیان بسیاری برای سئو دارد، حوزه جراحی بینی است. سئو سایت برای پزشکان جراحی بینی سود آوری بسیاری داشته و البته که کار دشوار و سخت تری بوده و رقابت بالاتری دارد. مهمترین نکته ای که باید در زمان سئو سایت پزشکی در این حوزه به آن توجه شود، داشتن ظاهری زیبا و نمایش هرچه صحیح تر نمونه کارها است.


سئو سایت پزشکان جراحی زیبایی

در سایر حوزه های جراحی زیبایی نیز رقابتی تنگاتنگ میان وب سایت های حاضر در صدر نتایج گوگل وجود دارد. این وب سایت ها با توجه به درآمد زایی و گردش مالی زیاد می توانند برای کلینک ها و پزشکان بسیار سود آور باشند. شما می توانید سئو سایت پزشکی در حوزه جراحی زیبایی را نیز به ما بسپارید.


سئو سایت ارتودنسی و پزشکی زیبایی دندان

در این حوزه نیز زیبایی ظاهری مانند دو حوزه قبل، حرف اول را می زند. چنانچه می خواهید پس از انجام سئو سایت دندان پزشکی، نرخ تبدیل بالایی نیز داشته باشید، بهتر است کار را با یک تیم حرفه ای متشکل از گرافیست و برنامه نویس های حرفه ای پیش ببرید. شما می توانید برای این کار به اورتگ اعتماد نمایید.


سئو سایر سایت های حوزه سلامت و زیبایی

ما تمامی سایت های درمانی و پزشکی را سئو می کنیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه به ما پیام داده و یا سری به مطالب زیر بزنید. مطالعه مطالب زیر می تواند شما را در تصمیم گیری برای اقدام به سئو سایت پزشکی یاری نماید.