خدمات

هزینه ی سئو و تولید محتوا

پرسش های متداول در مورد سئو

چنانچه نمی دانید، سئو و تولید محتوا به چه درد می خورد، بهتر است ابتدا بخش مربوط به سوالات متداول تولید محتوا و سئوی وب سایت را با کلیک بر روی دکمه ی مقابل بخوانید.

بهبود رابط کاربری

چنانچه وب سایت شما از لحاظ ظاهری و راحت بودن کاربر دچار مشکل باشد، رفته رفته اعتبار خود را، نزد موتور های جستجو از دست می دهید. طراحی هر صفحه ی جدید 50 هزار تومان هزینه دارد.

بهبود نتایج جستجو

بهبود نتایج جستجوی گوگل بستگی به فاکتور های مختلفی دارد، سئوی تکنیکال وب سایت با هزینه ی پایه 400 هزار تومان، تنها قسمت این روند زمان بر، با هزینه ای از پیش مشخص است.


گوگل ادز

ایجاد و پیاده سازی کمپین های گوگل ادز، هزینه ای مشخص دارد. این هزینه در صورت عدم نیاز به مشاوره و آنالیز از طرف ما چیزی در حدود 12 هزار تومان به ازای هر دلار است.

آموزش سئو و پشتیبانی

تمام پروژه های طولانی مدت و پکیج های بهینه سازی وب سایت توسط ما، با آموزش پشتیبانی و سئو جهت حفظ رتبه همراه است. آموزشی که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


آنالیز رقبا

یکی از ابتدایی ترین مراحل برای بهبود رتبه ی وب سایت، آنالیز و بررسی شرایط نسبی رقبا است. اگر می خواهید به صفحه ی اول گوگل بیاید، باید از رقبای خود سبقت بگیرید.

تولید محتوا

هزینه ی تولید محتوا، ارتباط مستقیمی با نوع محتوا و کیفیت آن دارد. هزینه ی پایه برای تولید محتوای متنی 500 کلمه ای توسط کارمندان ما چیزی حدود 10 هزار تومان است.


کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی، یکی از راه های جذب مشتری به وب سایت است. ما می توانیم مشاوره ی رایگان، در این زمینه را به عنوان هدیه در اختیار شما قرار دهیم.

بک لینک موثر

بک لینک ها تاثیر زیادی در رشد وب سایت شما خواهند داشت، هزینه ی پایه ساخت هر عدد بک لینک تنها هزار تومان است، که رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد.


بهبود سرعت سایت

یکی دیگر از خدماتی که ما انجام می دهیم افزایش سرعت سایت است. هزینه افزایش سرعت سایت، پس از بررسی وب سایت شما مشخص خواهد شد.

تغییرات جزئی

هدیه ی ما به شما، ارائه خدمات رایگان به منظور، ایجاد تغییرات جزئی بر روی وب سایت است، خدماتی که به زمان بسیار کمی برای اجرا نیاز دارند.

درباره ما

چه خدماتی ارائه می دهیم؟


ارائه خدمات بهینه سازی سایت، بهبود رتبه ی گوگل و تولید محتوای سئو شده، از خدماتی است که ما ارائه می دهیم. ما این خدمات را با بهترین قیمت و به صورت رقابتی انجام خواهیم داد. به این ترتیب هم شما هزینه ی کمتری پرداخت خواهید کرد و هم ما مشتریان بیشتری جذب می کنیم.

به صفحه اول گوگل بیاید
در آمد خود را افزایش دهید
 
به ما بپیوندید

دریافت مقالات آموزشی تولید محتوا